Unistustest tegudeni
Siilipopp
16 Juuni 2008
Tere jälle,
vaatan, kas saan piltide lisamisega hakkama.
Esmalt, kootud tekike mu esimesele lapsele, pojale 2,5 aastat tagasi - võiks ju uuesti eraldi pildistada, aga mulle tundub, et niimoodi annab ta just õige tunde edasi.
Paistab, et esimese pildi sain ülesse!

Järgmisena näitan teise lapse sünnitusmajast koju toomise komplekti u. aasta tagasi - müts, kampsun ja püksid (papud ei ole kahjuks minu tehtud, kinda-moodi asjad valgest fliisist aga küll ) - roosa nagu tütarlapsele kohane. Neid sai päris pikalt kanda ja süda oli rahulik, et meriinovillasest lõngast riietes on hea soe olla.
Suveks heegeldasin tütrele mütskübara - kõrvaklappidega, et tuul kõrvu merele ei puhuks.

Üks noor neiu sai endale kingiks roosaroosi teatrikoti.
Ja lõpetuseks emale sünnipäevaks heegeldatud Saalomoni sall - selle üle olen küll uhke, sest see oli mul esimene seda mõõtu töö, mulle täiesti tundmatus tehnikas (ja proovilappide tegemisega on mul ka lood kehvad) ja varem minu poolt varem mittekasutatud mohääriga. Aga sai ju päris uhke - mõõdud u. 180x150x150 cm.
Kahju ainult, et lillesall jäi enne õele kinkimist pildistamata - see õnnestus mul ka päris hästi, minuarvates .

Originaalsusest jääb mul muidugi vajaka - beebikomplekti, koti, Saalomoni - ja lillesalli mustrid kõik isetegijatelt. Aitäh teile!
Siilipopp posted @ 20:41 - Link - kommentaarid (2)
Tere Isetegijad,
lõpuks jõudsin ka ise niikaugele, et otsustasin blogi teha, kasvõi selleks, et endal oleks mingigi ülevaade sellest mis tehtud, mis tegemisel ja mis ootab ees.
Alustasin käsitööga tegelikult alles siis, kui mul 2,5 aastat tagasi esimene laps sündis - tegin papud ja lambavilla efektlõngaga teki, mida talveajal hea vankris kasutada. Sealt peale olen näppupidi käsitöös sees olnud - terve käe andmiseks kahe kõikehõlmava seltsilise ja töö kõrvalt väga palju aega siiski kahjuks ei jätku. Viimased suuremad heegeldused on olnud üks suur kolmnukne saalomonisall emale, kevadine lillesall õele ja hetkel käsil heegeldatud seelik endale (ma ikka väga loodan, et sellest asja saab).
Hästi,
kui välja nuputan kuidas pilte üles panna, panen mõned pildid ka üles, seniks kohtumiseni.
Siilipopp posted @ 09:16 - Link - kommentaarid (3)
136975 visitors