Unistustest tegudeni
Siilipopp
13 Detsember 2008
Minu esimene

Esimene ehtekomplekt ühele 11 aastasele neiule. Algaja ponnistus küll, aga siiski uhke selle üle :-)Lisaks heegeldasin neiu emale, kellel samuti sünnipäev oli samasuguse musta kolmnurkse saalomoni, nagu mul kunagises varasemas blogis pilt on (megasuur sall, aga tohutult kerge).

Siilipopp posted @ 21:26 - Link - kommentaarid (1)
07 Detsember 2008
Jõuluootus

Sajab lund, toas põleb juba 2 advendiküünalt, toas on mandariinide magusmõrk aroom... Igal aastal toome esimeseks advendiks koju väikese , mis täidab toa jõulutunde ja päkapikkude ootusärevusega. (kõik alljärgnevad pildid klikatavad)Täna oli aeg alustada ka ise jõuluvanaabilise ametiga - süüteroosid, mis kikuliisi blogis on nii imekaunid, innustasid mindki munade karpe alles hoidma ja nüüd siis valmisidki esimesed roosid. Avastasin oma suureks üllatuseks, et karbid on võivad vägagi erinevad olla , aga tundub, et asi pealnäha õnnestus. Tuleproov veel tegemata.
Pildil ka väike puu, mille tegin 1. advendiks kööki kaunistama.Minuga on nüüd nii, et tegin oma esimesed sammud pärlite - ehete maailma ja siinkohal suured tänud Tintsikule ja Eriale, kelle Tartu Roosi äris toimunud koolitustelt sain selle viimase tilga karikasse, mis mind seda sammu tegema pani. (Ma loodan, et Tintsik ja Eria lubavad mind järgminegi kord koolitusele ) Materjal loomulikult Roosi ärist (v.a. lumehelbetraat, mis on Abakhanist pärit ja mis talus mu tõeliselt karmi kohtlemist). Lumehelbe muster internetist.Ma olen alati olnud vaimustuses Epp-Maria Kokamäe ja kogu tema pere töödest-tegemistest. Olen imetlenud seda kuidas nende naisperel on alati väga veetlevad kõrvarõngad kõrvas, ükskõik kus nad parasjagu ka ei viibiks või millega tegeleks. Ilusad ehted on tihti ka Epp-Maria Kokamäe maalidel peensusteni välja maalitud.
Olles ehtekunstis veel väga algaja, tegin väga lihtsad kuulehted (klaaspärlid), ühed pidulisemad, teised argisemad (siniste kuulide pildistamine veidi ebaõnnestus, aga vast annab siiski ettekujutuse).


Ilusat advendiaega kõigile!
Siilipopp posted @ 13:29 - Link - kommentaarid (1)
136977 visitors