Unistustest tegudeni
Siilipopp
28 Aprill 2009
Minu hetkel kõige südamelähedasem kaelakee sai eile õhtul viimase viimistluse ja uued kaaslased kõrvarõngaste näol.
Siin on tõeline segu erinevatest materjalidest - puu-, plastik- ja seemnehelmed, traat, nahk. Mulle endale tohutult meeldib ja mis veel parem - need on täiesti minu omad.

Siilipopp posted @ 11:22 - Link - kommentaarid (4)
26 Aprill 2009

Aeg liigub üha kiiremini suve suunas ja kuivõrd blogi on ka juba romantilisele lainele saanud, siis jätkan selles teemas.
Tänane postitus kuulub teema alla Langetame kaalu. Lõngajääkide kasutamisega läks kotile 3 erinevat valget lõnga, kokku 230 grammi. Väga põnev tegemine oli - õppisin sellega seoses keerupaela tegemise ära ja ka lille heegeldasin esimest korda. Koti originaal peaks olema 2-3 korda väiksem, põhimuster on pärit Kodukirja lisast "Isetehtud kingitused" eeldatavasti 2003 aastast. Satsid ja lill ja lisaread heegeldasin juurde.
Siilipopp posted @ 14:48 - Link - kommentaarid (5)
08 Aprill 2009
Albumite köitmisele läksin suure peotäie roosade-romantiliste paberite, sulgede ja muu sellisega. Lõpptulemus oli romantikast kergeltöeldes kaugel, ehkki ma jäin sellega ise väga rahule.
Süda aga ei andnud rahu ja tegin siiski ka selle roosamannaraamatu oma helesiniste unistuste tarbeks. Valge osa kavatsen veel üle lakkida, et see kõrreline sealt päris ära ei pudeneks ja raamat kotis kaasaskandmiseks sobiks.Ega ei olegi muud, kui et mõnusasti tugitooli pugeda, jääveini klaas kõrvale võtta, raamat ja pliiats kätte ja nii nende unistuste ellu kutsumine algab.Ka pärlid mahuvad mu igapäevaellu, kuna täna hommikul läks kingipakk südamlike tänusoovidega ühele toredale inimesele, siis pidin öösel tulevalgel viimase kee pildistamisega toime tulema. Ausalt öeldes, seekord mõtlesin pikalt, kas ikka raatsin ära kinkida, aga viimasel ajal on siiski kinkimisrõõm olnud üle kõige. Eks vast ikka selle pärast, et kõik viimaseaja kingitused on ise ja südamega just täpselt kingisaajale tehtud.


Siilipopp posted @ 10:35 - Link - kommentaarid (6)
07 Aprill 2009
Täna tegelesin projektiga "Teeme vanast uue ja vajaliku" - kui seda nii võib nimetada. Järgmisel nädalal kolime perega Norramaale paariks aastaks ja praegu on nii palju mõtlemist, et mida kaasa, mida osta, mida teha jne... Nii valmistasin meile abimehed. Materjalideks kuldne ja kollane paksemat sorti paber, klammerdaja ja nn. vanapaber, ehk paber mis on printerist läbi käinud ja mida enam ei vajata ja mille teine külg on valge. Nüüd on olemas koht, kuhu kohe üles kirjutada, kui mingi mõte tuleb.

Siilipopp posted @ 13:06 - Link - kommentaarid (6)
04 Aprill 2009
Seni olen igaks järgmiseks isetegijate kokkusaamiseks püüdnud eelmisel korral õpitule ka visuaalse kuju anda. Seekord on nii, et Psiho_de_lika õpetatud liitpärlite "lõputöö" on veel tegemata ehkki peaaegu et kõik jupid keest on juba valmis, aga ootavad ühendamist. Küll aga on paar pisemat asja, nagu mobiiliripats...


...ja miniliitpärlid kõrvarõngastele


Muidugi, sellekordsele Tartu Isetegijate kokkusaamisele ma minna ei saanud, aga vaatasin pilte ja .... olin kade :-)
Tartu Isetegijate eelmiseks kokkusaamiseks valmis nimesilt (loodetavasti leian selle kunagi veel üles, kui seda jälle kasutada saan):Ühed kõrvarõngad veel:


Tänased sünnipäevakingitused said pakitud selliselt:

Siilipopp posted @ 21:27 - Link - kommentaarid (2)
02 Aprill 2009


Jätkan laegastega, juba seitsmes ja jälle arhailise tikandiga. Ma ei oska seda kuidagi teistmoodi põhjendada, kui et nii, et arhailine tikand on väga mõnus teha - vaba käega, muster kujuneb tikkimise käigus.
Üks varem vilditud karbike sai ka endale nüüd tikandi peale.

Siilipopp posted @ 09:47 - Link - kommentaarid (6)
136977 visitors