Tööpink tegutseb
16 Aprill 2011
Pikne või mis

Kõigepealt annan ülevaate, milline oli vanaema (minu jaoks küll ema, aga kutsume teda juba ammu kõik vanaemaks) reaktsioon, kui ta meie koostatud portfoolio kätte sai. Mis te arvate, kas ta sai kohe aru, millega on tegemist? Muidugi mitte. Algul vaatas, et oi kui ilusad pildid ja näe siin ju viiene mees alles titekärus ja oh kui toredad lapsed ikka! Ja siis umbes kümnendal leheküljel avastas, et kae, kas mina kudusin sellise kampsuni, näe ei mäletandki enam. Ja umbes 15 lehkülje paiku sai vanaema lõpuks aru, et kõigil siin ju seljas tema kootud asjad No siis ta vaatas kohe seda albumit ikka eest takka ja tagant ette ja küllap vaatab veelgi, võib-olla näitab naabrinaistelegi...

Aga täna oli juba järgmine sünnipäev. Kui keegi saab viieseks ja ta on poiss, siis mida talle tuleks kinkida - ikka miskit pikset või mis auto see oligi. Nii asus vanaema tööpink usinasti seda punast autot särgile maalima ja pükstele tikkima.Püksid pidid soovikohaselt küll tulema rohelised, aga said justkui hallikad, sest ühtegi sobilikku rohelist riiet poes lihtsalt polnud. Praegu pilti siia üles pannes vaatan, et kas olen tõesti teinud kaherattalise auto? Selleks on küll ainult vanaemad võimelised Kuigi ise sõidan siiski neljarattalisega.Ja lõpetuseks sai väike õde ka venna sünnipäeva puhul uue seeliku.


» tööpink posted @ 18:59 - Link - kommentaarid (7)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

370662