Tööpink tegutseb
19 Veebruar 2011
Hall postitus nr. 2

Jätkan mõningate pisikeste hallide asjadega. Kõigepealt üks hall seelik, mille tarvis läks käiku parajalt koreda olemisega täisvillane riie. Mõte oli selline, et alt äärest võiks pisut välja tolgendada musta pitsi, aga seelik ei peaks mitte väga pidulik olema. Sellest siis ka selline jämedakoeline ja veidi karune kangas, mis tingis küll seelikule ka voodri panemise. Burdast võetud üsna põnev lõige sai suhteliselt ümber muudetud.

Seeliku pildistamisega läks aga keerukamaks. Kõigepealt tormas rotihallile seelikule sellise tiigrihüppega proua Kurr-sor.ja siis proovisin seelikut jäädvustada nii- ja naapidi, aga lõige ei jäänud kuiski paistma ja kuna seelik on tagant õige pisut pikem, paistab see pits eestpoolt vaadates ikka tõeliselt ebaühtlaselt tolgendav.Ehk panen järgmine nädal uue pildi, kus seelik on omanikul seljas.

Üks väga psikene nööbinikerdus ka, et oleks enda külge võimalik rohkem ilusaid nööpe riputada kui pluusi ette mahub. Mina kohe armastan NÖÖPE ja kogun neid üsna haraka kombel.


» tööpink posted @ 10:30 - Link - kommentaarid (14)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

369008