Tööpink tegutseb
18 Veebruar 2011
Hall postitus nr 1

Väljas on küll selline päikesest särav ilm, aga mina teen nüüd ühtejärge kaks halli postitust. Kõigepealt üks ilmatuma ilus ja peen (nr 2 varrastega) kootud kampsun, mida mina pole kudunud. Kampsuni kudus minu lapsele (eh, no niiväga laps nüüd ka ei ole enam) minu ema. Minu panus selle kampsuni juures on lõnga otsimine, lõike tegemine, tükkide aurutamine, kokkuõmblemine ja pildistamine. Aga tulemus on väga uhke ja paras ka. Ema on mul ikka vinge kuduja!Aga et see postitus nüüd nii värvivaeseks ei jääks ja et te ei mõtleks, et ma ise enam üldse midagi ei tee, siis panen siia ühe värvikama pooliku töö kah. Need koopiakindad on tellimustöö. Ma pole väga ammu juba enam raha eest käsitööd teinud ja kuigi see on nüüd üle hulga aja üks tellimus, ei taha ja ei saa ma selle eest ka raha ... vaid ühe imelise tikitud asja. Kui kindad valmis saan, aga selleks kulub ikka veel kümneid ja kümneid tunde, siis näitan korraga nii kindaid kui ka vahetuskaupaVardad nr 1,25. Igal vardal on 30 silmust, lõng peenike kahekordne maavillane.


» tööpink posted @ 11:22 - Link - kommentaarid (20)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

369008