Tööpink tegutseb
12 Veebruar 2011
KARU-eri

Õigupoolest on mul pooleli mitmeid suuremaid käsitöölisi tegemisi, aga poolikuid asju ei hakka ma siia panema. Üks väike postitus karudest, kes peaksid küll talveunes olema

Kõigepealt karupüksid, mis ma kudusin jõuluks, aga see "karu" kasvab nii kiiresti, et tuli juba praegu püksisääri pikemaks kududa. Ja kuna ma jõulude aegu neid pükse pildistada ei jõudnud, siis teen seda nüüd. Pildi pealt võiks muidugi oletada, et need on mingi päris suure karu omad, aga tegelikult on nad isegi pikendatud säärtega ikka üsna väikesed Kootud on karupüksid beebilaama lõngast ja on väga udupehmed.Karunööp on ka kõhu peal. See on selleks, et keegi pükse valet pidi jalga ei paneks.Ja üks väike Pitsnabakaru trügis ka siia. Tema elab juba jupp aega ühes väga armsas koopas väga armsate inimeste juures.


» tööpink posted @ 06:08 - Link - kommentaarid (17)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

369008