Tööpink tegutseb
15 Jaanuar 2011
Jõulumehe kotisisu vol 4...

Ilmsesti mõni juba mõtleb, et tööpingil pole muud targemat teha kui iga jumala päev siia mingeid postitusi riputada. Tegelikult oleks jah miskit targemat vaja ka teha. Aga kui sul on nina umbes ja selline mittemidagiütlev 37,2 palavik ja sa oled enda peale vihane, sest ei saa teha seda, mida sa peaksid ja ei viitsi teha seda, mida sa võiksid, siis võib ju ometigi lohutuseks teha seda, mida sa tahaksid? Ühesõnaga käsitööd.

Veel on siia paigutamata üks jõulumehe kotti läinud udusall. Lõng oli pehme ja angoorasegune ning tekitas minus tõelist imestust. Kas teie olete näinud lõnga, millel on pesemise temperatuuriks märgitud 10 kraadi! Ma saan aru, et salli omanik peab hakkama seda pulgakesega kausis ringi ajama, kes see ikka kättpidi 10-kraadises vees tahab solberdada. Küll on hea, et ma lumivalget lõnga ei ostnud.

Ma luban, et rohkem neid jõulupostitusi siia ei tule. Täna võtsin lõpetada töö, mis on juba mitu aastat nukralt ja poolikult oma aega oodanud.

» tööpink posted @ 16:44 - Link - kommentaarid (18)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

343602