Tööpink tegutseb
07 Jaanuar 2011
Päkapikuaeg

Tahtsin Teile kõigile head uut aastat soovida ja vaatamata sellele, et olen justkui lootusetult hiljaks jäänud, lükkan seda veelgi pisut edasi. Mõtlesin seda teha koos kootud jõulukuulikesega ning Teile kingituseks ühe Muhuainelise kuulikese mustrigi panna (ikka need toredad Norrast pärit ideega kuulikesed), aga kuna minu elus on praegu üsna kurvameelne periood, millega kaasneb ka see, et olen nädalate kaupa kodust eemal, siis ei saa ma praegu kätte pilti jõulukuulist. Kui mitte varem, siis lihavõtteks ma siia ikka uusaasta tervituse postitan.
Et natuke rõõmsamat juttu teha, räägin hoopis jõuludest.

Otsustasin, et sel aastal on jõulukinkide tegemiseks 2 varianti - kas teen ise või tellin internetist. Uskumatu küll, aga sain valmis peaaegu et kõik asjad, mida plaanisin ise teha. Aga üks internetist tellitud kingitus pole veel ka praegu kohal. Nii et alati ei pruugi see tore ostuviis kah jõulude puhul toimida.

Meie pere kõige nooremale lapsele kudusin beebilaama lõngast karupüksid, aga need unustasin ma pildistamata. Kuulu järele pidid need võlupüksid olema, sest nii kui need udupüksid väikemehele jalga panna, siis pidavat ta kohe hoobilt magama jääma.

Kuna mänguasjade poes olen ma üsna võhik, siis said kõik lapsed seekord mänguriideid. Kõigepealt üks väike politseivorm, millega võib teid muretult "rajalt maha võtta"Ja nüüd juba kolmesele tirtsule printsessiks moondumise kleit, mis käib eest lukuga kinni, et saaks ikka ise igal vajalikul hetkel selga panna , kui tekib tahtmine natukene haldjas või printsess olla.Kroon ikka ka.jõulukingiülevaade jätkub...

» tööpink posted @ 15:26 - Link - kommentaarid (10)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

343699