Tööpink tegutseb
21 August 2010
Kiire ülevaade ja ajaloolised vallatused

Täna ei hakka ma siin midagi pikalt heietama, annan lihtsalt märku, et olen veel olemas. See tähendab otseöeldes, et läbi hakkab saama see soe suvi, mis sai täidetud pigem kõige muu kui käsitööga. Esmalt ikka töö , siis pidev umbrohukasvu piiramine, valendavad õunapuualused. Täna panen siia üles mõned kiirprjektid, mis tikitud-õmmeldud massinaga, aga tegelikult valmib mul varsti üle pikkade aegade ka üks käsitikand. (kunagi oli tikkimine minu jaoks töö nr 1).

Esmalt pisike, tegelikult üsna suur, ajaloolise vallatusega poekott.Siis üks Muhu-aineline T-särk, millest hakkab saama minu lemmiksärk. Ma olen selles juba praegu kindel, kuigi pole särki veel kordagi selga pannud.Ja lõpetuseks valmistub tööpink taas vanaemaks saama.» tööpink posted @ 20:30 - Link - kommentaarid (7)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

343537