Tööpink tegutseb
18 Juuli 2010
Kirju-mirju suvi

Tänased õmblustööd tehtud, läksime õue kohe ka modellidega pilti tegema. Kui esialgu oligi lootus, et võib ühe kahese ja neljase koos oma uute pükste ja kleidiga korraga pildile saada, siis tgelikkuses osutus see üpris keeruliseks, sest mudilased kas:

a. jooksid kaadrist välja
b. manasid näole selliseid ilmeid nagu oleksid nad äsja vihmaussikese alla neelanud.Ei jäänudki muud üle, kui pildistada neid siiski ühekaupa. Kangad on vanaema põhjatust riidekapist valitud tulevaste kandjate endi poolt ja õmblemise taustamuusikaks kõlas täna Saaremaalt toodud väike õmblusmasin. (täpsemalt kindlaks tegemata, kas massin on nii umbes 45 või 25 aastane, kahtlustan, et 45.)

Uued suvepüksid Puhhiga. Puhh oli küll alles variant nr 2, sest minu oskused ei võimaldanud teha seda miskit multikaautot, mis oli esimene eelistus. Pean tunnistama, et isegi selle auto nimi ei jäänud meelde!Ja kleidiks valiti liblikatega riie. Kuna seda polnud just ülearu palju, sain vähendada ka ühte kollast kangapusa.
» tööpink posted @ 11:13 - Link - kommentaarid (16)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

337886