Tööpink tegutseb
10 Juuli 2010
Ema vesti-eri

Kõigepealt veel üks maalitud taldrik, mis pole nii paduromantiline kut eelmine. Kui aus olla, siis sai see selline tänu ülekuumenemisest tingitud totaalsele ideedepuudusele. Kuigi mulle hirmsasti need arhailised mulgi mõjutused meeldivad, siis tegelikult on need minu maitse jaoks kasutust leidnud juba sutsukese liiga palju. Aga proovida tuli uut tehnikat (esmaalt taldrik üleni värviliseks ja siis osa värvi pintsliga, mina tegin vatitikuga, maha). Sellises tehnikas oli muidugi ülimõnus kohe neid mustrid teha.Aga ema muutub mul järjest vingemaks kudujaks. Ja kuna minul on tema kudumite juures täiesti konkreetne roll, siis panen need ka siia blogisse üles.
Minu panus on siis järgmine:
Lõnga saatmine - mustri valimine-joonistamine-lõike tegemine- kootud tükkide viimistlemine- kokkuõmblemine- servade kudumine.

Ja sellises rõõmsas koostöös valmis meil kõiksepealt üks Muhu sukakirjaline väike vest. Üllatus-üllatus. Kes on modell?Järgmine vest on eriti paljutähenduslik. Suurest rõõmust hästiõnnestunud puusalõikuse üle tahtis ema kingituseks oma kirurgile vesti kududa . Eeltööna oli ta juba haiglas salamisi välja uurinud, kust tohtrihärra pärit on, et vestikiri ikka kodukohast oleks. Nii ma siis otsisingi ühe toreda kindakirja Helmest. Kirjal on ka juhuslikult sobilik nimi - arkjalakiri. See kena villne vest saab varsti arstile üle antud. Vähemalt mina küll hirmsasti loodan, et see talle meeldib, sest ema kudus seda nii suure hoole ja armastusega.
» tööpink posted @ 11:26 - Link - kommentaarid (16)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

343510