Tööpink tegutseb
08 Juuli 2010
Romantiline suvi

Järjest enam hakkab mulle tunduma, et romantiliste tunnete tekkimiseks on vajalik millegi toreda kohene mittekättesaadavus. Ilmselgelt võib see ju nii olla ka verinoorte armunute puhul, aga antagu mulle andeks, et ma ei mõelnud täna just mitte päris seda (ehk olen liiga vana ) See ülisoe ja päikseline, vihmaudune ja lõhnav ja olgu pelegi - isegi sääsene ilm kutsub esile eriliselt romantilise soovi lihtsalt kodus olla. Näiteks palja muru peal hommikul kell seitse või võrkkiiges õhtul kell kaheksa või ... Ja kõik see tundub seda romantilisem, et ma pole juba kümme pikka päeva kodus olnud.

Kui ma väike olin, siis olin ikka pahane, et minu ema ei tahnud kuhugi minna, ja kui me juhtumisi olimegi näiteks vanaema juurde läinud, siis üsna pea kiirustati sealt ikka rutusti koju tagasi. Nüüd ma tean, et nii ongi, kodus on kõige parem.
Näitamiseks siis mõned pisikesed asjad, mis tehtud erinevates töötubades. Ja võimalik, et arvestades eelpool olevat mõttearendust, on need minu natuuri arvestades isegi kohatult romantilised.

Maalitud taldrik


Üks nööbipross ka


nööbi töötuba juhendas Anne-Kai Toht


» tööpink posted @ 18:31 - Link - kommentaarid (14)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

337886