Tööpink tegutseb
04 Juuli 2010
Saatanlikud naised ja tulipunane lilleke

Tegelikult ma valetaksin, kui kirjutaksin siia, et pole aprillikuust saadik üldse käsitööd teinud. Aga vähem on seda käsitöötamist küll olnud ning valminud asjad on üsna praktilist laadi ja nii pole ma neid kohe mitte pildistadagi viitsinud. Ja kuigi ametlikult on mul puhkus, siis alanud on see üliväga aktiivselt. Algatuseks Hansalaat ja siis saatanlikud naised. Ilmselt on isetegijate hulgas mitmeid naisi, kes möödunud nädalal Kalevi staadionil lõõskavas päikeses Saatanlikku naist sooritasid, ikka koos Taneliga , ikka koos Padariga
Ja uskumatu teadasaamine on see, et kui sa ikka Tallinna tänaval liigud punase sukapaelaga, siis kiputakse sind pidevalt kõnetama...

Siin siis meie 8 saatanlikku naist.

Üks paljudest pisitöödest oli harjutusseelikud meie "saatanlikele"


Ja kui lõpuks koju jõudsin, siis ootas mind väike üllatus - tulipunane lilleke aknalaual. Siinkohal ei hakka ma üldse häbenema ja ütlen otse, et olen üsna laisk koristaja. Nii ei visanud ma vaasist ära ka üht aprillikuus töö juures saadud ilusat pisikest roosikest, mis oli minu meelest imelikult kuivanud. Õis muutus ilusaks pruuniks, aga lehed jäid hoopis roheliseks. Ja nüüd siis väikese üllatusena kasvas kuivanud õie kõrvale uus roos.» tööpink posted @ 18:50 - Link - kommentaarid (13)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

337888