Tööpink tegutseb
04 Jaanuar 2010
Pimeda bussi udusokid

Kõigepealt pean tänama ja saatma südamlikke lehva-lehvasid Tintsikule, kes oma blogisse nii suure hulga kauneid karvaseid sokke riputas. Ei saanud ka võitu ahvatlusest villasele karvamohhääri kõrvale sutsata. Nendel pikkadel bussireisidel ei kuiva nägu , saab hoopis kududa (see on uus reklaam, pilt ja heli kujutage ise ette). Aga nimelt olin unustanud tõsiasja, et valget aega on ikke üsna vähe ja see ei pea mitte kattuma bussiaegadega. Nii kudusingi pimedas bussis ja see siis on vabandus, et peale keerusooniku pole sokkidel miskit mustrit. Aga kui uduselt pehmed...mmm. teen veel selliseid sokke.

Sokid lumel hullamas:


Helbekesed sokkidel hullamas:Ja ühed autos kootud kudumiskindad (no kuidas kellelegi - pildistamis, jahimehe või ...kindad) olid ka pildistamata.


» tööpink posted @ 06:03 - Link - kommentaarid (11)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

343539