Tööpink tegutseb
22 November 2009
MÕTLEMISABI ja kulgemine marsruudil Mander-Saared.

Ma arvan, et ma peaksin proovima käia enne paremal kui vasakul... Minu lapsepõlvekodu vahetus läheduses asub pood, kus müügil vanavara, käsitöö ja ka kangaid. See pood nimelt asub uksest vasakul, aga paremal - teate alati loen hämminguga seda silti - MÕTLEMISABI - ja mõtlen, et mille või kelle tarvis seal mõtteid antakse. Ehk oleks kasulik käia enne paremal mõtlemisabis ja kui sa ikka juba natuke mõtled, siis võib-olla ei ostagi vasakult järjekordselt 2 kangatükki, mida teadupoolest vaja nüüd küll ei ole.Aga, et eelmisel nädalavahetusel käisin Saaremaal bussiga, siis tekkisid kohe ühed väikesed bussisõidukindad.Ja nüüd näitan teile miskit, mis on täiesti poolik ja poolikuks võib-olla jääbki. See on töö, mille puhul kuluks enne alustamist ehk ka MÕTLEMISABI ära(et kas tasub ikka aega raisata ja sedavõrd peenikest asja nikerdada). Need on Muhu kindad, igal vardal 26 silmust! Ja ma pean ütlema, et nende valmimine toimub väga aeglaselt, kui üldse toimub. Täna praami peal kududes suutsin ülipeenikest varrast nii tugevasti näppude vahel hoida, et väiksed sõrmed surivad kohe ära. Aga ma lihtsalt tahtsin natukene tunda, kuidas oli kindakudumine 100 aastat tagasi, kui ilmloomulikult poleks tänapäevased jämedad lõngad ja vardad kõlvanud, vähemalt mehele poleks säärase veimevakaga küll saanud.Selle nädala õmblusraport sisaldab kolme paari tudukaid, millega selg paljaks ei lähe.


» tööpink posted @ 16:16 - Link - kommentaarid (7)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

346713