Tööpink tegutseb
27 September 2009
Veel suves...

Imelik on siia nüüd küll nii suvist postitust teha. Aga et fotokas vahepeal remondis oli, siis lisan nüüd mõned tööd ka tagantjärgi. (teise fotokaga ei õnnestu mul ennast hästi pildile saada).
Suviseks puhkuseajaks tehtud jakike, mille käigus sai ära kasutatud üks tädi vana hõbedane pluus ja jupike kraeks mõeldud õhukest kirjut velvetit. Kõik sai alguse kingadest - sest alles pärast nende ostmist meenus mulle, et ega mul seda värvi rõivaid just eriti pole. Siis viieminutise otsustuskiirusega (mis minu puhul on väga harukordne) sai odavmüügilt ostetud üks kleit. Ja koju jõudes avastatud, et see kõik on kuidagi liiga lage ja paljastav. Ja nii see jakike ruttu tekkiski. Materjali vähesuse tõttu ilma igasuguse lõiketa.Kes ütles, et kõik suvised asjad peavad suveks valmis saama. Emaga kahgepeale sai meil just nüüd septembris valmis selline suvepluus. Tänud kooskudumise projektile, kust selle toreda pluusikese leidsin ja emale kududa viisin. Aga lõng lõppes tal enne otsa, kui asi valmis sai. Ja kuna selle "hullu" passeosa ja servade kudumise ta niikuinii sujuvalt mulle sokutas, siis võiks öelda, et vinged mutid küll, kahekesi teevad, aga valmis saab ikka veidikene enne öökülmade saabumist. Aga loodetavasti tuleb suvi tagasi ka (järgmisel aastal).

Mina poest pükse ei leia. Ikka on need kas kitsad, pika istmikuga vms. Aga ühed head püksid ma kunagi siiski leidsin, need on nüüd pärast lõplikku räbalateks kandmist mul lõigetena kapis. Ja siis aegajalt kloonin neid juurde. Seekord siis sellised rahvuslike peputaskutega.


» tööpink posted @ 15:02 - Link - kommentaarid (9)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

339977