Tööpink tegutseb
13 September 2009
Suvine fimotus ja korilase kuu(aasta)puhastus.

Kui olen siin kord otsustanud üles panna kõik enda käsitööd, (mis pole minu päristööga seotud), siis nii peab ka saama...
Kõigepealt siis juba suvel Hiiumaal valmistatud fimojubinad.Aga ootamatult on saabunud sügis ja koos sellega jällegi tõdemus, et mitmedki asjad, mis olid mõeldud valmis saama suvepuhkuse jooksul, seda kohe mitte ei saanud. Lisaks suutsin terve nädalavahetuse pühendada kangakorilase kuupuhastusele, mille tingis:
a) asjaolu, et jätkuvalt on minu kangakapis tugev varinguoht.
b) Moole otsustas miskil seletamatul põhjusel (ületöötamine ilmselt) loobuda peaaegu kõigist hoole, armastuse ja vaevaga kogutud kangastest.

Tõeline korilane ei loobu loomulikult ühestki tekstiilijupikesest, millest kindlasti midagi põnevat teha saab. (Mis siis, et ka parima tahtmise juures ei jõua kõiki neid jupikesi millekski kasutatavaks muuta).
Ja et kõik see kupatus soliidselt (vähemalt ajutiselt) kappi ära mahutada, tuligi läbi viia mitmepäevane sorteerimisaktsioon.
Selle käigus sai siiski ka ära visatud mitmeid esemeid, millest ilmselt siiski oleks võimalik olnud midagi veel teha.
Eriline nostalgia tekkis ühe vana kampsuni prügikotti panekul. Nii et pidin teda kohe eelnevalt mälestuseks pildistama. Sellest on möödas peaaegu 20 aastat, kui selle kudusin, hinnalisest akrüülist muidugi. Aega võttis see piskeste kerade pildiks kudumine ka omajagu, lausa niipalju, et siis kui lõpuks valmis sain, olin paraku oma 10 kilo juurde võtnud. Aga laps oli selle aja jooksul lasteaiaeast möödaminnes neiuks kasvanud, ega põlganud seda egiptuseimet ära. Kantud korralikult, koide poolt näritud (ju siis oli ikka villa ka kuskil natuke), aga ära visata ei raatsi. Vat tõstsin veel prügikotistki tagasi...

Koristusaruanne:
Kappidest leitud:
1. 3 poolikut lapitekki ja 2 komplekti kokku kogutud lapitekitükke.
2. 2 poolikut jakki (üks ei mahu selga, teine on juba suur )
3. 1 poolik heegeldatud vest
4. 1 paar välja lõigatud pükse
5. 1 paar poolikuid imikupükse, imik on juba 1,5 aastane. Lootusetu, jäävad ootama uut imikut.
6. 1001 teostamat mõtet

Tore, tahaks juba midagi teha!

» tööpink posted @ 15:55 - Link - kommentaarid (6)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

361909