Tööpink tegutseb
29 Juuli 2009
Kangad kasutusse 2

Kui teil tuleb ühel hetkel vastupandamatu soov oma kangakapis luua suhteliselt õhuline olukord või vähemasti seisund, mil kapi ukse avamine ei too kaasa suuremaid varinguid, siis on väga sobilik õmmelda üks spiraalseelik. No pikema kangakoriluse tagajärgi ei pruugi üks tühipaljas seelik muidugi märgatavalt likvideerida. Ei teagi, kas tõuke just spiraalseeliku nikerdamiseks andis Krentu blogi või tõsiasi, et kunagi 70-ndatel kui need keerduvad seelikud kolehirmus moes olid, siis ma ema käest selle õmblemiseks luba igaljuhul ei saand - kes see ikka lapsele säärast hulka kangast kätte annab. Ja nüüd siis võtsin ikka esmalt paar meetrit lillelist ja siis kapist veel paraja jupi pruunikirjut ning lõpuks pidin ikka seljatagant ühte paani jätkama.
Lõike tegemiseks sain ühe mingi variandi burdas, mida siis ikka ka muutsin, sest originaal oli passega ja alt mõeldud sopiline olema.

lilleline kangas siis Saaremaalt ja pilt tehtud Hiiumaal.


» tööpink posted @ 08:25 - Link - kommentaarid (10)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

347029