Tööpink tegutseb
25 Juuli 2009

Lendav pluus ja kangaholism

Tegelikult sai see pluus valmis juba kuu aega tagasi. Lihtsalt oli vaja suvise peo jaoks midagi kerget. Eriline ja mõnus on selle pluusi puhul just materjal - 100% siidi. Mmm.. väga inimsõbralik. Kuna minu fotokas nr 1 on katki, ei saa ma pluusi iseenda seljas pildistada ja nii olin sunnitud ta sellele mannile selga tõmbama. Mannike on aga minust vähemasti 3 numbrit väiksem, nii et väga hästi see talle just ei passi.Nädalake tagasi läksime sõbrannaga poest fimo ostma, aga sattusime täiesti "kogemata" ikka ka kangapoodi. Ja siis meid tabas jälle see kangaholism (nagu alkoholism). Tagasi tulles oli kummalgi kotis vähemasti kolm täiesti ettekavatsematut kangajuppi. Siis lubasin, et kohe samal õhtul õmblen ära kolm eelmist, mis täpselt sama ettekavatsematult ostsin uuest Orissaare poest nädal varem. Eile selgus, et õnneks on säält poest tänaseks kõik normaalsed kangad ära ostetud! (Et nagu vene aegne kuiv seadus ).
Aga esimene sellest poest saadud kangas moodustus kaheks väga sürrealistlikuks padjaks. Ma pole ammu midagi nii erilist ühel kangal kohanud. Küll on ikke kunstnikul fantaasiat olnud. Ja siis selgus kanga servi uurides, et tegemist on hoopis kangaprindiga. Äkki mõne kunstniku ainuekemplar??? Kõik kangarestid maksid seal poes 10 krooni. Aga homme panen siia üles kaks järgmist, sest need on veel pildistamata...
Hull sürr kangas!

» tööpink posted @ 14:19 - Link - kommentaarid (12)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

347031