Tööpink tegutseb
19 Juuli 2009
Laulukindad ja suur suvi

Ikka veel laulupeolainel. Ja mina saan sellel lainel veel pikemalt olla, sest lisaks neile võimsatele emotsioonidele, mida laulupidu pakkus, seostub mul laulupidu ka ühe kindaga. Just ühega, sest teist veel ei ole (muide see on ka poolik alles). Jõudsin lauluväljakule siis, kui kõik ja tõesti kõik kohad olid juba inimesi täis. Polnud isegi seisukohti enam ja istuma sain sinna üles-üles kõrgele mururibale, aga kuna meie ees oli vahekäik ning seal inimesed, võis laulu küll kuulda, aga peale toredate eesti jalgade polnud näha midagi võimalik. Ja nii ma seal siis istusin - lõng, vardad ja laul. Ja kuna poole peo pealt ostsustasin siiski allapoole liikuda ja ülejäänud ülevad hetked tihedalt inimeste vahel seistes kuulata, siis just nii poolikuks see kinnas esialgu jäigi...Aga laulupidu oli liigutav, ja kui palju kauneid rahvarõivaid oli ka publiku hulgas!

Veel üks väikene rahvuslik motiivike, mis läheb kleidi rinnaesisele.Aga käsitöölainel on nii, et poolikud tööd valmivad kuidagi visalt, sest õues on lihtsalt niiiiiii ilus.Käänuline-lilleline tee Saaremaal.


» tööpink posted @ 17:29 - Link - kommentaarid (9)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

347031