Tööpink tegutseb
02 Juuli 2009
RAHVUSLIK FIMO ja VIIMASE VEERU LIIM

Pisikese laulupeoeelse mäkerdamise tulemusel valminud ambla kindakirjaga fimoehe.Sellist peenikestest fimopulkadest kindakirja ladumist katsetasin juba mullu. Veidi selline kannatlikkust nõudev töö on , seetõttu on ka tulemus ikka natuke kõveraloomuline (põhiliselt kannatlikkuse puudumisest, aga ega mulle väga sirged asjad ei meeldi ka).

Kinnise tegemisel kasutasin sellist äkilist kahekomponendilist liimi. Mäletan, et lapsena lugesin viimasest veerust (üle 40-nesed teavad, mis see on - Noorte Hääle jaburad lühiuudised), et ksukil lasti müügile nii hea liim, et lapsukestel jäid sõrmed kleepetööst nii kokku, et tuli lahti opereerida. see oli ikka lapse jaoks väga vapustav uudis. Ja muide nüüd suutsin ikka selle äkilise liimiga ka näpuotsi kujundada...aga liimib hästi!

Mitte, et hiljem poleks selgunud, et see vidin läheb niisama ka ülepea. No kujutlegem siis, et ma pean teda üle uhke rullisoengu sättima ja selleks on vaja ilmtingimata kinnist. (Keskmine rullide arv minu peas on 17+4-21.

» tööpink posted @ 04:28 - Link - kommentaarid (21)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

347029