Tööpink tegutseb
09 Veebruar 2009
See pidi olema oktoobripruun.

Aga valmis sai ta jaanuaris. Ei hakka tooma siia mingeid koolipoisi põhjendusi, olen lihtsalt rahul, et oktoobris alustatu lõpuks üldse valmis sai.
Hirmsasti kibelesin liituma kaalulangetamise projektiga, aga et mitte jälle töödega hätta jääda siis langetan kaalu ilma võistluseta. Selle vesti pruuni lõnga kerisin kokku 6-st peenvillasest 1982!!! aastal ostetud lõngast. (vaata kui kaua nad kannatama pidid!) Ja roosa lõng - see on jäägid minu suurest äsjalõpetatud valgest alpakakampsunist, mille värvisin keras, et alt tumedam jääks. Tegelikult ma juba julgen öelda sellise nõdra lause - ma armastan alpakat! Nii hea on seda kududa ja veel parem kanda. No rahakott seda just eriti ei armasta...Sedakorda püüdsin kududa täiesti figuuri järgi (mitte et mul seda figuuri üldse ülearu oleks ) Paisutasin mustrit rinnakohalt ja võtsin kokku rinna alt. Nööbid on fimost.Ja et vest nii üksikuks ei jääks, siis tegin kiiresti ka ühed pruunid püksid.


» tööpink posted @ 07:03 - Link - kommentaarid (15)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

369008