Tööpink tegutseb
04 November 2008
Lambavalge varastatud ajaga kampsun

Nii, see kampsun sai valmis. Tegin seda lihtsalt rõõmust ja samas ikka pidevalt teades - praegu peaksin tegema hoopis muud kui vähendama neid pehmeid-pehmeid alpakatokke. Sai valmis see Muu tähtis töö, no ja kampsik ka!Tegelikult sai see kõik alguse isetegijast. Sest just siin jõudis minuni mõte, et võiksin endale soetada mõne numbri Vouge Kniting´ut. Ja esimeses numbris, mille sain, oli see kampsun. Harva kui ma just tahan midagi ajakirja järgi teha, aga see kamps tundus ikka väga ahvatlev. Isegi vaatamata sellele, et ajakirjas oli modell minust no vähemalt poole kitsam. Ostsin lõnga ja otsustasin, et annan selle emale kududa (ta ikka hirmsasti ootab, et talle vahel mõni töö tuuakse)
Ema muidugi sellest ingliskeelsest ja tollimõõtudega ajakirjast sotti ei saa. Ja vaatamata sellele, et ka mina oskan inglise keelt umbes sama palju kui naabri koer, tegin talle lõiked ja varruka jaoks tööjuhendi. Ja siis tahtsin natuke (ainult natuke) proovida, kas muster ikka klapib. Ohh, juba samal õhtul oli pool varrukat valmis. ja kuna ema oli just parasjagu tõbine, siis täiesti sujuvalt jätkasin kudumist. Ega ma rohkem seda juhendit ei viitsinud pusida, tegin ikka pigem tunde järgi. Nii saangi siia panna vaid varruka juhendi, kui peaks kellelegi vaja olema

http://i246.photobucket.com/albums/gg87/toopink1/varr.jpg

Selja tagant näeb välja nii:Ja andku möödunud nädalane koolituse lektor mulle andeks, et tema loengus kudusin - ma tõesti kuulasin ka!

Nööbid said fimost, ikka juustunoatehnikas


» tööpink posted @ 18:58 - Link - kommentaarid (34)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

367859