Tööpink tegutseb
01 September 2008
SININE JUULI!

Arvuti on hetkel minu töökaaslane ja mitte just nii väga sõber. Ja seetõttu siis ruttu üles ikka veel näitamata juulisinine ja tööle tagasi... Enne oktoobrit mind siin ei näe. Kui siis augustibee˛iga.

Sinine 1. Üks kapis seisnud pisike türkiis tahtis ka ehteks - koos helmehaldjast ostetud sinise nahknööriga.Sinine 2. See fimoehe on palju suurem, võiks öelda isegi, et paras jurakas. Kolm fimokihti üksteise otsa laotud, nööbiga muster sisse vajutatud ja siis juustunoaga pealt maha hööveldatud. Sellist tehnikat siin juba keegi (vist oli jõhvikas) praktiseeris, aga mina mõtlesin, et juustunuga on selleks tööks hirmus hea tööriist!!! Oli küll hea lõigata, ma ei tea, kas keegi on proovinud?


» tööpink posted @ 19:43 - Link - kommentaarid (4)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

369008