Tööpink tegutseb
31 Juuli 2008
Kollane juuni

Viimasemal juulikuu päeval riputan mina siis nüüd juunikollast. Ei hakka siin kohe mitte targutamagi, et aega pole jne. - sest muidugi teda pole ja ega artvatavasti eriti tulegi.
Kollase värviga ei oska ma esimese hooga kohe midagi peale hakata. Püüdsin meenutada, mitu kollast eset olen üldse elu jooksul teinud, ja tundub, et need saab kokku lugeda ühe käe sõrmedel. Ei vaimusta see kollane mind just eriti.
Kunagi tudengina nikerdasin ühe kollase pluusi, mis isegi Moskvas mingisel näitusel käis, aga lõppkokkuvõttes kandsin seda siiski imevähe, sest ta oli lihtsalt niiiii kollane. Teise kollase pluusi õmblesin siis, kui sündis meie pere keskmine laps. Vat just selle toimingu ajal õmblesingi. Mõtlesin, et pärast niikuinii aega pole ja haiglasse läksingi alles siis, kui satsidega kollane pluus valmis sai. Seda pluusi kandsin pisut rohkem.
Ja aastaid tagasi sattus mu kätte üks rootsi sisustusajakiri, kus oli hall tuba kollaste tulpidega. Ja nii saigi meie esimese kodu (või teise, või kolmanda?) köök hall koos väga kollaste kardinate ja piltidega. Päikseline oli!
Aga praegu ei suutnud ma kuidagi kollast ette kujutada ei enda ümber ega ka mitte enda toas, nii et kollase komplekti saab meie laiendatud pere kõige päikselisem pesamuna. Loodetavasti mahub see talle selga, modelliga pildi ehk teen hiljem. Kleidi (püksid on seal kohe küljes) lõike võtsin Ottobrest.

Päikesetüdruku kleit


» tööpink posted @ 13:40 - Link - kommentaarid (15)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

331454