Tööpink tegutseb
21 Juuli 2008
HÕISSA PULMAD!

Täna on tõeliselt vaba päev. Pulmadega kaasnevad sebimised on seljataga. Tundub, et hakkan otsast täiesti vanastuma - vaatan siin muudkui pilte üleeilsest imeilusast päevast ja ei suuda ennast kuidagi teisele lainele häälestada. (luban endale rõõmu olla täielik nostalgitseja). Nüüd siis isetegemistest. (noorpaari jätan punktiks postituse lõppu)

Ei pääsenud minagi uuest ämmakostüümist (kuidas sa ikka paned mitu last ühes kostüümis mehele?) Seekord otsustasin kõik ise teha - ja ei kahetse. Jäin oma kobrulise siidkostüümiga, millel kraeks tükk 10 aastat tagasi kaltsukast ostetud kardinat, täiesti rahule. Ja vöö olgu ikka seal, kus on mõni pisutki peenem koht - see toimib.

Teiseks päevaks õmblesin igaks juhuks ka ühe õhema pluusikese.Peigmehele tegin sellise uhkema läikiva vesti pintsaku alla.Ja siis muidugi pruudikleit - 8 meetrit kortsulist riiet, pitsi, tülli ja pärleid.... Terve nädal kulus selle nikerdamiseks. Aga lõpuks jäime kõik rahule.

Seelikuosale veel sellised masinaga tikitud lillekesed.

Selja tagant nägi kleit välja niiSelle viimase eriti ilusa pildi tegi fotograaf


» tööpink posted @ 14:41 - Link - kommentaarid (25)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

331449