Tööpink tegutseb
13 Mai 2008
Hei, olen väga natuke käsitööline!

Õigem oleks öelda, et olen veits napakas käsitööline. Sest vähemalt selle kuu lõpuni peaksin tegema kõike muud kui käsitööd! Aga mõned asjad tegin oma päevaplaanist sõltumatult. Nagu need kaks karu, mis jõuavad ühe heategevusprojekti kaudu meie linna sündinud titadele. See projekt on kestnud juba vast 11 aastat, nii et terve linn peaks neid mõmmisid täis olema. Lõige on võetud kuskil 15 aastat tagasi Kodukirjast ja on tänaseni minu absoluutne lemmikmõmmi.Ja siis avaldan siin kiitust ajakirjale OTTOBRE, mis siis, et nad seda siit iilagi ei loe. Nende lõikeid naudin täiega, sest varrukad istuvad alati, lõiked on lihtsad ja mis peaasi - peaaegu kõik mudelid sobivad selga ka pisut (loe palju ) suurema taljega inimesele, kui keskmisele modellile kohane on.Aprilli roheline on mul ka veel näitamata , olen täitsa jännis

» tööpink posted @ 09:42 - Link - kommentaarid (8)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

346668