Tööpink tegutseb
20 Veebruar 2008
Lubaduste täitmine nr 1
Lubasin, et teen veebruaris veel 2 asja ja mitte üks käsitöö rohkem! Ohhh! Esimene siis siin. Minu arvuti lihtsalt vajas sellist asja. Ta polnud nõus ilma selleta edasi elama (loe -on juba 3 korda paranduses käinud). Ja siis ma mõtlesin, et võibolla on pisut tõde selles vanas väites, mida mehed armastavad öelda, et "Mašina vsjotaki ona" No ja kui see arvuti juba naissoost on, ehk ta siis lihtlabase kunstnahast jopega ei lepigi, tahab sellist uhkemat mantlit. Nüüd jääb vaid loota, et kuna olen tema peale tervelt pool pühapäeva kulutanaud, ta ehk järgnevalt suvatseb töötada!Klapi alla tegin väikesed pesad ka tema kõrgeaususe sõpradele - hiirekesele ja pikkadele juhtmetele.Seest näeb asi välja sedamoodi.Ja kui nüüd see punane asjake ka valmis saab, siis märtsi alguseni keeran oma käsitöökambri lukku.

» tööpink posted @ 11:55 - Link - kommentaarid (29)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

369008