Tööpink tegutseb
28 Jaanuar 2008

VALGE KELLAINGEL
Jaanuar on valge! Minu valgeke sai valmis, mul käsi valge! (nii öeldi ikka esimese kala puhul, äkki kõlbab ka inglite korral nii öelda)Inglike hakkab elama minu õmblusnurgas. Ja tegelikult on ta veidi rõõmsam kui näost paistab. Nimelt oli mul valget fimot vähevõitu ja nii tegin pea seest lihtsalt punase-sinise jääkidest. No ja mis te arvate, et need ei hakanud läbi kumama - muidugi hakkasid. See teeb ta näost natuke õudsaks. Ja kui ma siis õhtul tule ära kustutasin, siis sain ehmatuse nr 2 - olin kasutanud miskisugust pimedas helendavat fimot!. Nii, et öösiti on see inglike eriti hirmuäratav. Aga heegeldatud kleidi sisse sain ära kaotada mitmed valgete kerakeste lõpud ja lisaks veel mõned pitsiräbalad möödunud sajandi algusest.

Üks pilt ka lähemalt» tööpink posted @ 15:56 - Link - kommentaarid (43)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

361803