Tööpink tegutseb
17 Jaanuar 2008
Heia!
Igal naisterahval peab ikka vähemalt üks seelik olema. Mis siis, kui sa oled vaid kümme päeva vana, seelikut läheb ikka tarvis. (niimoodi mõtlevad need naishinged, kes on tunduvalt vanemad. Ja siis saigi seelik tehtud.


Tekkis selline absurdne mõte fimost kindakirju teha. Rullisin väikese ristküliku, lõikasin selle ribadeks (nii et riba ristlõige jäi ruut) Ladusin ühe kirjakorra üksteise peale ja lõikasin otsast mustreid. Kuna ma väga hoolikas ei olnud, siis tahan seda operatsiooni korrata, nii et ei tuleks mingeid sürre vigastusi nagu sellel siin.Ja siis üks vana võlakene. Hakkasin detsembris suure hooga ÕMBLEME KOOS seelikut tegema. Valmis see sai ja läbis ka mitmed jõulupeod. Aga ega sellepärast veel pilti üles ei saanud.Jätkan jaanuarivlgega, mis mul küll valmis, aga taas pildistamata

» tööpink posted @ 07:08 - Link - kommentaarid (10)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

333780