Tööpink tegutseb
08 Jaanuar 2008
vana-aasta mädanenud metsavärvidega.
Jätkan siis ikka vanade võlgadega, ehk veel vana aasta sees valminud õmblustöödega.
Nende värv on siis täpselt selline, nagu ütles kord üks moekunstnik: no tehke lahti eesti naise rõivakapp ja mis tee näete - ehtne kõdu ja mädaseene spekter, ei ühtegi kollast, oran˛i ega roosat hilpu! Minu kohta käib see täiesti, mul on riidekapis täitsa kõdu!
Nüüd siis veel mõned kõdud juurde. Pikk vest või lühike kleit meenutab mulle endale kittelpõlle, mida pidi esimese klassi kunstitunnis kandma. Figuuri arvestades ja toetudes sunnitud paratamatusele, et mul oli ainult 2 ilusat nööpi ( muide väga uhkeldava kirjaga PARIS) käib see asjandus kinni ainult ülevalt. Lõike olin sunnitud ise tegema, sest ikka ja jälle ei leidnud sobivat. Ja alla sai ühest kapi põhjatusest leitud trikotaa˛, mis ka pluusiks vormus.Et kõik seismajäänud ilusad riidejupikesed kapist kaoksid, peab ju kuskilt alustama. Mõnest ei saa rohkem kui vesti. Aga mulle lihtsalt meeldis see muster, eriti selle juba tunamullu tehtud pluusi peal.» tööpink posted @ 17:16 - Link - kommentaarid (6)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

361803