Tööpink tegutseb
08 Detsember 2007
Punane, punane - aga ei ole päkapikk!
Mitte ükski päkapikk ei suudaks ka olla nii pikaldane. Õieti on see töö siin nii piinlik moment, et seda ei tohiks üldse blogisse üles pannagi - sest alustasin lapsele selle punase mantli õmblemist tema 16-ndaks sünnipäevaks. No juhtumisi oli see nii umbes 6-7 aastat tagasi. Vahepeal olen ilmselt teinud sadu muid asju, nii et see on üks megapikk lõpetamata töö. ( No õigustame ennast ikka sellega ka, et ilmselt paar vahepealset aastat oleks see ka väike onud). OHHH, aga valmis sai. Villane ja punane, krae ääres väike heegeldus ja vooder, mida te ei näe, on väga lilleline!Terves pikkuses näeb siis välja sedamoodi.Nüüd kus olen suure ja pikaajalise punase ära lõpetanud, julgen homme siia muid vahepeal tehtud asju ka panna.

» tööpink posted @ 07:00 - Link - kommentaarid (13)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

361902