Tööpink tegutseb
14 November 2007
Lihtsate asjade nädal!
Tegelikult öeldakse küll, et lihtsuses peitub võlu. Aga tegelikult tundub mulle, et lihtsaid asju hakkan tegema pigem siis, kui justkui ei viitsi neid keerulisemaid jätkata. Et siis midagi kiiret ja lihtsat kähku valmis ja oleks ikka nagu päev täie ette läinud. Ohh, ega ennast pole lihtne petta.
Algatuseks lihtsalt pidin proovima kududa kirjut sokilõnga, mille tegelikult ema jaoks ostsin ( no talle jäi ikka ka). Laisa inimese lõng - muster tuleb iseenesest. No proovisin natuke, aga tegelikult tekkisid ikka sokid ka.Lihtsate asjadega jätkates: Said ära lõpetatud väga paksud labakud salli juurde, mis juba kipub ära kantud saama.Ehete hulluses olen algaja. Ei päris algaja ka pole, kui arvestada arveid, mille olen helmehaldjale tasunud. Ma arvan, et kui ma kõik need kokkuostetud vidinad eheteks teen, siis näen välja keskmisest kõvasti silmapaistvam jõulupuu! Nii et siis tegemises olen algaja, aga ostmises juba täielik sõltlane. Üks kõige esimene fimost aafrikateemaline kaelaehe:Ja pisikene eriti lihtne nikerdis - ristpsites juukseklamber. Riide õmblesin ümber papi ja liimisin klambritooriku külge mehe kapist pätsatud kahekomponendilise liimiga.Selline oli siis nädal, mis kujunes põhieesmärgist - lapse mantli lõpetamine - kõrvale hiilimisele.

» tööpink posted @ 18:26 - Link - kommentaarid (7)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

368990