Tööpink tegutseb
28 Oktoober 2007
Loodetavasti pole minu blogi eriti pahane, et olen ta suht unarusse jätnud. Tegelikult on olnud ka selline toimekas sügis, nii et täna lõpuks tundub, et võin vähemalt mõneks ajaks rahulikult pühenduda ka käsitööle. See on mõnus......Maa on enam-vähem kaevatud ja maitsetaimed pandud uutesse kottidesse.Vahepeal sai tehtud oma sõbrannast tekstiilikunstnikuga kahasse ka üks peokleit. Mina õmblesin ja tema tegi kõik vaimustavad aplikatsioonkaunistused. Tulemusega jäime mõlemad rahule. Lõike tegin ise ja see sai just selline, et mitte rõhutada olematut taljet.Kaevasin kapist välja oma hea vana halli seeliku ja siis tekkis selline heegeldamise isu- just halli vesti heegeldamise isu. siin on minu tagasihoidlik vesti algus. Milline see vest lõpuks tuleb, ei tea. See selgub ilmselt asja käigus. Et tükkidega mitte päris metsa keerata, siis üritan neid vahepeal lõike külge nööpnõeltega kinni panna.


» tööpink posted @ 16:43 - Link - kommentaarid (7)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

340199