Tööpink tegutseb
20 Juuli 2007
Ma olen kogu aeg mõelnud, et sinist värvi ma justkui eriti ei armasta. Mitte, et mulle ei meeldiks meri ja taevas , aga riietuses piisas vist kunagisest koolivormisinisest. Ja nüüd ma siis vaatan, et teen siia järjepanu muudkui siniseid postitusi. Mullu suvel mulle justkui tundus, et natuke türkiisikarva sinine pruuniga on siiski päris hea. Aga nüüd keerab täitsa siniseks ära. Täna siis jälle sinine reede.

Meisterdasin ühe linase padja (nii tore sinine linane oli poes!!!) naabriorelipoisi luuletusega. Luuletuse tikkisin küll masinaga, kui mõni mõtleb, et läksin kohe nii usinaks.Ja siis leidsin oma kangavarude kapist ühe õhukese lillelise riide, mis kohe tahtis uue topi juurde seelikuks saada, no saigiHomme reisutan Hiiumaale! Juhuslikult satun sinna samal ajal isetegijate kokkutulekuga, kuigi siht on pisut teine. Aga praami peal tunnen teid kindlasti kõiki toppide ja ehete järgi ära

» tööpink posted @ 09:14 - Link - kommentaarid (7)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

369013