Tööpink tegutseb
15 Juuli 2007
Hõrgust prantslasest ja muudest kiiksudest.
See hõrk prantslane ei tule mul topike vaid kohe selline kobe topp. Esiteks ju vähemasti number 44 ja teiseks, tänu minu paksule lõngale, mis lõngana ju nii paks ei tundunudki võib seda toppi kasutada ka millegi kuulivestile lähenevana. Nii, et hõrk topike oleks justkui vale määratlus, aga vaatamata sellele on nii mõnus kududa, et kohe kibelen selle asjaga kähku ühele poole saada - rinnaosa ongi veel ainult teha.


Pikkade silmuste asemel nupukesed tegin nii: Pistsin varda teise ja kolmanda silmuse vahelt taha ja haarasin sealt lõnga töö ette. Tekkinud aasa venitasin pikemaks ja kudusin (see on rohkem heegeldamise moodi) läbi. siis tõstsin need kaks silmust mis nupu sisse jäid kudumata paremale vardale ja tõstsin selle juurdetekkinud nupusilmuse neist üle. No see on küll lahedalt segane jutt!

Vahepeal sai mul ka lõng otsa, sest teised räägivad siin kahest 100g kerast, aga mina olen juba 6 50-grammist ära kudunud ja siis tuli veel puudu ka. Lõnga juurde ostes märkasin kõrvalletis sama värvi pärlitega juuksekummi ja muidugi kohe pidin selle ära ostma! Kõik isetegijad teevad siin niiiii ilusaid ehteid, mina kahjuks ei oska. Esialgu üritan lihtsalt laste patsikummist kaelakeed teha.

Välja tuli siis selline aretus.


Nii põnev on olnud lugeda teiste kiikse, mõtlesin et panen üldrahvalikule ülelugemisele siis ka mõned enda omad välja:

Kokkamine:
Raudkindlalt ei pudista ma toidu sisse mitte ühtegi maitseainet, mis sisaldab maitsetugevdajat ehk naatriumglutamaati, aga seda sisaldavad igasugust liiki nö üldmaitseained. Koos sellega maitsevad kõik toidud nagu mingi teatavat liiki pakisupp. Niisiis ainult puhtad maitseained, ürdid ja muidugi siis igasugu idamaised segud.

Võin sügavalt vihastada, kui keegi püüab toitu teha millestki, mis ei tundu mulle eriti värske. Ses suhtes võin olla suur toiduraiskaja ja külma südamega ära visata sellise pisut kahtlase toiduaine (muide teen seda millegipärast tavaliselt siis, kui keegi ei näe)

Reisil olles teen igast toidust enne söömist pildi. Väga võimalik, et see käib teistele närvidele.


Kõige suurem kiiks on muidugi see, et lihtsalt väga armastan igasuguseid asju süüa, ja mitte vähe!!! Mind ei lohuta isegi see, et ma pole selle kiiksuga ilmselt üksi.

Koristamine
Selles osas olengi nagu üks suur kiiks, sest ega mulle eriti koristada ei meeldi, aga koristatud tuba meeldib mulle küll.

Vahel mõtlen, et koristan ruttu kõik ära, aga tegelikult võin siis peaaegu et terve päeva koristada näiteks ühte kappi.

Enne külaliste saabumist läheb mul koristamine umbes 2x kiiremini.
Ja koos külalistega läheb maja segamini umbes 4x kiiremini.

Paljukõneldud probleemi wc paberiga mul pole, sest see ju jookseb pealt või ei jookse ta siis üldse.

Muud kiiksud
Teen kogu aeg mitut asja korraga ja mõtlen ka mitut asja korraga. Ja vahel jääb (no lapsed karjuks nüüd, et kogu aeg...) siis mõne lause välja ütlemine ka pooleli, sest vahepeal tuleb mingi teine mõte! Ise mõtlen, et olen vist juba täielik lubjakas, aga kui näen, et nii juhtub ka minu sõbrantsiga ja isegi minu lapsega, kes ju eriti vana pole, siis hingan kergendatult. Ilmselt on see suurest töö rabamisest või on üldse päritav nähtus.

Eriti põen seda, et ei oska alati korralikult inimesi tänada. Keegi kingib mingi laheda asja ja mul on hullult hea meel, aga selline ohohoooo kaelalangemine ei kuku mul justkui hästi välja ja siis on endal alati selline tunne, et äkki teine mõtleb, et mulle ei meeldigi.

Pidevalt on mul kuhugi minnes tunne, et jätsin triikraua sisse, tegelikult muide pole kunagi jätnud. Selle kiiksu vastu leidis hea vahendi minu armas mees, kes peale mitmendat peolt vaatama sõitmist (kas sees või väljas?), kolmandal korral lihtsalt vaikselt triikraua kaasa võttis ja siis peol selle kilekotiga lauale tõstis teatega - TRIIKRAUD ON VÄLJAS!

Televiisori ees jään peale kella kaheksat 98% kordadest magama.
Üleüldse meeldib mulle magada siis, kui teised ei maga. Näiteks ka autos. Uni ei tule ainult siis, kui kõik magavad ja ümber ringi on vaikne. (Kõigil muudel juhtudel olen võimeline kohe magama jääma).

Siis kui keegi ei näe, panen nööpnõelu suhu See on nüüd minu poolt küll väga julge ülestunnistus, loodetavasti minu tuttavad ei loe.

Kiikse jätkuks tegelikult veel, aga piinlik juba hakkab.

» tööpink posted @ 19:40 - Link - kommentaarid (5)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

369006