Tööpink tegutseb
11 Juuli 2007
Olen laskunud koostegemise küüsi! Aega ju eriti pole ja pealgi see prantsuse topike, mis paljudel ju nii uhkesti siin valmis on, pole ilmselt minu figuuri juures just parim rõivaese. Aga mis teha, ammu pole miskit kudunud ja see tundus nii nakkav. Nüüd olen juba varsti rinna all, kuigi alustasin üleeile. Muutsin natuke mustrit ka, venitatud silmused jäid minu lõngast liiga paksud, tegin väiksed nupukesed.

Ühe pooliku asja suutsin veel lõpule viia. Saagisin ja klammerdasin ja pingutasin raamile eelmise sajandi alguspoole vanaisast tehtud pildi. Pildi töötlesin ja lasin kangale trükkida ja õmblesin kokku sinise riidega. Ja nüüd vaatan otse vannist, misuke uhke vanaisa!õhtul ehk lisan siia ka oma kiiksud, teiste omi olen huviga lugenud

» tööpink posted @ 15:46 - Link - kommentaarid (3)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

369008