Tööpink tegutseb
05 Juuli 2007
Heia!
Täna oli selline tore lõpetamise päev. Tervelt kolm asja sai jälle õmblustoast riidekappi. Musta pluusi lõikasin välja juba mitu nädalat tagasi, aga see jäi toppama peaaegu nabani ulatuva dekoltee taha. (lõige üks viimaseid Burdasid). Ei jäänudki muud üle, kui pitsi hankida ja kaelusesse mingi pitsiriba monteerida.

Pluus siis sai selline:


Pärast sattusin hoogu ja lõpetasin ära lilla seeliku, mida olin lootnud kanda juba nädal tagasi. Ja siis lõikasin katki tädile väikseks jäänud kleidi ja tegin sellest lilledega pluusi. No jah, mina tegin küll vähe, põhiliselt ikka uhke tikkimismasin, mis mul nüüd tööjuures on.Lilled tikkisin läbi kahekordse riide ja pärast lõikasin ülejäägid ära.Aga õues on nii ilus, et tahaks kohe õmblusmasina õue viia.

» tööpink posted @ 20:10 - Link - kommentaarid (7)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

369013