Tööpink tegutseb
28 Juuni 2007
Kui keegi annaks võimaluse, siis mina ostaksin natukene aega. Väga kallilt ka ei tahaks osta, aga sellise paraja summa eest võtaksin küll ühe tüki. Ja siis lõpetaksin ära kõik poolikud käsitööd ja oleksin endaga hullult rahul. Aga kuna keegi pole aega juurde pakkunud, siis peab seda siit ja sealt kokku näpistama. Üks viimasemaid tehtud töid (täiesti näpistatud uneajast)oli lapsele lõpetamiseks kortsus särk ja karvane lips. Sellise mõnusa kortsus riide juurde tahtsin lahedat lipsu teha. Mõtte näppasin Moole käest (tema uhketest pajalappidest). Lips siis selline - 6 kordsest siidikihist, pealmine ja alumine must, ülejäänud värvilised. Tegelikult peaksin seda veel üks kord masinas pesema, läheksid servad ja motiivid veel karvasemaks.Siin siis särk ja lipsMis seljas nägid välja just nii.


Panen siia ka ühe pildi viimaste aegade näputööst, mida eriti armastan. See vabaheegeldusega linane kott hakkab suurest kasutamisest juba ära kuluma.


» tööpink posted @ 19:30 - Link - kommentaarid (8)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

339846