Tööpink tegutseb
03 Juuli 2013
Lõpust algusesse

Kaks aastat tagasi ma postitasin siia, et nüüd hakkas vanaema tudengiks. Isegi värskele statsionaarsele tudengile kingitud kotikese sisu puistasin siin avalikkuse ette (ikka kaks vihikut, pastakas, kaks kondoomi jne...). Nüüd on kaks aastat läbi. Vanaema sai veelgi rohkem vanaemaks (kolmest lapselapsest sai kuus) ja ühtlasi ka diplomi pärandtehnoloogia magistriõppe esimese lennu lõpetamise kohta

Siinkohal oleks paslik teile reklaamiks hõisata - pärandtehnoloogia magistriõppesse võetakse veel nädala lõpuni dokumente vastu! Oli pingeline ja äge

Ja nüüd käsitööst. Kõik see kaks aastat olen teinud käsitööd, aga nagu ma lubasin siia mitte riputada koolitöid ega ka päristöid, vaid ainult selliseid koduseid hobitegemisi, siis tunnistan ausalt, neid on jäänud ikka vähemaks. Ja needki tehtud asjad, enamasti millegipärast kleidid, on siia pikemat aega riputamata. Alustan nüüd siis lõpust. Ehk lõpukleidist. Ja siis tasapisi postitan ehk ka vahepealsed.
Loodan, et minu kursusekaaslased ei pahanda, kui siia meie lõpupildi paigaldan, sest ühtegi teist normaalset pilti mul sellest kleidist ei ole. Mina olen üsna keskelKui te nüüd arvate, et ma lõpuaktusel natukene ka sukka kudusin, siis nii hulluks asi siiski ei läinud, vardakotti oli lihtsalt hea vajalikke esemeid pista.Kleit on õmmeldud mingist üsna langevast krobelisest kangast, mis meenutab veidi linast, aga varrukad ja alumine äär on lillelisest trikotaa˛ist. Lõige kohendatud Ottobre lõike järgi vastavalt vanaema mõõtudele ja tegumoele.» tööpink posted @ 15:38 - Link - kommentaarid (15)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

367771