Tööpink tegutseb
17 Märts 2013
Mõned pisitillukesed kudutööd

Kui valdava osa oma töisest ajast vibutan vardaid nr 1,25 või 1,5, siis koduste tegemiste juures on viimasel ajal juhtunud nii, et rakendust leiavad hoopis number kolmest suuremad vardad. Selle töö puhul te muidugi vaatate, et mis pisike see nüüd ikka. Aga pisike on siin minu osa, sest see on järjekordselt ema kootud kampsun, millele mina vaid lõike tegin ja natuke isemoodi kaeluskrae kudusin. Kuna modelli näo näitamiseks pole luba küsitud ja kunagi ei või teada, kas nooremapoolsed Eesti mehed tahavad Isetegias presenteeritud saada, siis on pilt selline kampsunikeskne.Ja ülestähendamise mõttes olgu siia lisatud ka üks Noro-lõngast müts, mis sai valmis Viljandi rongiotsaga. No jätkuvalt ma ütlen, et mingeid mütse ma ei armasta, kuigi lõng on mõnus villa-siidi segu ja värvid toredad. Aga olen nõus seda oma pähe panema vaid üle 20 kraadiste külmadega. Ja kuna ma südaöösiti eriti ei liigu, siis järelikult võin selle mütsi kokku pakkida...

» tööpink posted @ 14:03 - Link - kommentaarid (7)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

367855