Tööpink tegutseb
28 Oktoober 2012
Uusvana

Need ei ole vanad rõivad, kuigi jah, tegin need tõesti eelmise sajandivahetuse tavade kohaselt. Triibuline pliiatsseelik ja valge romantiline pluus - õigupoolest õmblesin need üheks stiiliürituseks juba kevadel, aga tahtsin siis kangesti lavastada sellist postamendi ja vana raamatuga vanaaegset pilti. Ja kogu see mõte jäi seisma selle taha, et polnud parajasti leida pildistajat. Iseennast pildistada ma ka ei oska. Ja kui nüüd küsite, miks ma´s hiljem seda pilti ei lavastanud, siis nüüd saate teada ka tõe - see seelik ei mahtunud lihtsalt selga enam. Noh naisterahvaste puhul tavaline värk. Kui ma peaksin saavutama sobiva ümbermõõdu, siis lisan siia selle pildi lihtsalt hiljem. Täna läks see komplekt selga minu "Juulale". Temaga on lihtne, sobivad mõõdud saab lihtsalt nupust keerata. Oleks endaga ka niiKõige sobivamaks ehteks muidugi minu vanaema kamee.


» tööpink posted @ 07:40 - Link - kommentaarid (11)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

343535