Tööpink tegutseb
18 Oktoober 2012
Aru anne nr 1

Ma olen siit üsna ära. Tühja sest postitamisest, aga ma olen isegi piiluma jõdnud siia viimasel ajal harva, millest on muidugi eriti kahju. Tudengi asi, ikka on mingi eksam või töö või misiganes. Või et siis tööinimese elu, ikka on mõni tähtaeg, mis kohe kukub. Ja kuna mu õppimine ja töö on nüüd mõlemad paksult käsitööd täis, siis hobikudumine ja-õmblemine ja meisterdus on jäänud täiesti unarusse. Ma olen siiski mõned asjad ka teinud. Vahel loen tagantjärele siin oma lemmikblgisid ja muidugi ei jäänud mul kahesilmavahele Marmelaadi kätega vest-kampsun. Tervitusega Marmelaadile ja ühtlasi nentides, et mul on äraütlemata hea meel olla sellise toreda loojaga ühel lainel, postitan nüüd siia oma kätetöö. Sõna otses mõttes kätetöö. Ehk siis juba kevadel tehtud padjaseeria tikitud kätega. No see haakub lihtsalt minu uurimisteemaga ja võimalik, et sellest saab ka tooteprojekt.


» tööpink posted @ 03:35 - Link - kommentaarid (11)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

343656