Tööpink tegutseb
09 Mai 2012
Silmanägemine

Tegin ikka veel metallitööd. Eks see üks peenike silmateritamine ole. Siiamaaani olen olnud oma lühinägevate silmadega õnnelik inime, peenikest tööd näeb hästi teha ja tolmu kaugelt ei näe. Aga vaat nende aastatega läheb asi veelgi paremaks - tolmu ei näe ei kaugelt ega ka lähedalt. No see viimane on nüüd üsna tore, aga selle kenadusega kaasneb ka see häda, et sellise peenikese töö jaoks tõmba aga prill ninale. Harjumatu, ma ütleks.See järgnev ilus kevadsinine on siin küll puhtalt uhkeldamise pärast, sest minu osa selles töös piirdus lõike tegemise, kampsuni kokkuõmblemise ja nööpide valimisega. Mustrite disain ja kogu kudumistöö on minu kaheksakümneselt emalt. Vinge, ma ütleks!
» tööpink posted @ 18:19 - Link - kommentaarid (11)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

360339