Tööpink tegutseb
28 Veebruar 2008
Veebruar on pu-na-ne!
Tegelikult ei olegi see siin veel minu põhiline punane, selle ehk saab siia üles ülehomme. Esialgu lihtsalt üks punane nabakas dress, mida mul tegelikult endal vaja polegi. Lihtsalt katsetasin, kas on hea lõige.Selja taga on väike vigur ka!Ja siis lisan veel ühe pildi eelmise postituse juurde - see on ju ka natuke punane. Äkki kellegil läheb sellist ideed vaja? Mina nimelt penen ikka koti maha kogu aeg (tean küll, et nii pidi raha välja minema) Aga riidest koti põhjast hakkab mul selle juures alati kuidagi hale. Algul mõtlesin, et kruvin mingid moodustised sinna põhja alla, aga lõpuks panin nö jalgadeks hoopis punased nööbid.


» tööpink posted @ 14:56 - Link - kommentaarid (8)
20 Veebruar 2008
Lubaduste täitmine nr 1
Lubasin, et teen veebruaris veel 2 asja ja mitte üks käsitöö rohkem! Ohhh! Esimene siis siin. Minu arvuti lihtsalt vajas sellist asja. Ta polnud nõus ilma selleta edasi elama (loe -on juba 3 korda paranduses käinud). Ja siis ma mõtlesin, et võibolla on pisut tõde selles vanas väites, mida mehed armastavad öelda, et "Mašina vsjotaki ona" No ja kui see arvuti juba naissoost on, ehk ta siis lihtlabase kunstnahast jopega ei lepigi, tahab sellist uhkemat mantlit. Nüüd jääb vaid loota, et kuna olen tema peale tervelt pool pühapäeva kulutanaud, ta ehk järgnevalt suvatseb töötada!Klapi alla tegin väikesed pesad ka tema kõrgeaususe sõpradele - hiirekesele ja pikkadele juhtmetele.Seest näeb asi välja sedamoodi.Ja kui nüüd see punane asjake ka valmis saab, siis märtsi alguseni keeran oma käsitöökambri lukku.

» tööpink posted @ 11:55 - Link - kommentaarid (29)
14 Veebruar 2008
Rotihall veebruar.
Sõbrakuu möödub mul väga valjuhäälse hüüdlausega: Tegele ometi oma kahe põhitööga! Luban endale, et teen selles kuus ainult kaks käsitööd veel, üks neist on muidugi puna-punane ja teine on lihtsalt vajalik. Aga paraku sattusin jälle valele rajale... Nägin poes mõnusat pehmet kangaresti, miskit fliisi ja mantliriide vahepealset ja nii see läks. Rohkemaks kudumiseks kui üks number 7 varrastega kootud krae pole praegu lihtsalt aega, ülejäänu on õmmeldud, kuigi näeb kampsuni moodi välja. Lõige on koolilaste lõikelehelt.


» tööpink posted @ 18:26 - Link - kommentaarid (4)
01 Veebruar 2008
Reanimatsioon käsitööle

Loodan, et kõigil isetegijatel on õnne oma kaunist näputööd kinkida vaid neile, kes selle väärtust mõista oskavad.
Vahel tunnen, et pean "PÄÄSTMA" ja kunstlikku hingamist tegema neile kaltsukas 1 krooni kastis vedelevatele asjadele, mille kallal keegi kord nii vaeva näinud ja mis ikkagi nii armetult kellegi poolt ära visatud-põlatud.
Eile ostsin 1 krooni eest kahe ja poole meetrise ja 15 cm laiuse valge heegeldatud vahepitsi. Nii lõppes valge jaanuar.
Siinkohal aga väike pilt minu akna ees uhkeldavast kardinast, mille leidsin kunagi puuriida vahele nässerdatuna, rottide poolt sööduna. Aga töö ise on uhke!» tööpink posted @ 16:42 - Link - kommentaarid (10)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

367920