Tööpink tegutseb
08 September 2008
ROOSA-ROOSA

Liigun natuke kuuvärvidest kõrvale. Vihma sajab nii lakkamatult, et miskit romantilist kuluks ära. Aga kui asi on juba roosa, siis minu puhul ei tohi see ikka liiga ilusaks ka minna - muidu jääbki kappi. Ja siis ta ongi selline pusa. Vaatamata töö lihtsusele ja sellele kaotatud (võidetud) väga lühikesele ajale, on mul tunne, et ma hakkan seda pusa kandma.Lähemalt on ikka tema pusadus eriti näha.Romantilist vihma Teile kõigile!

» tööpink posted @ 18:42 - Link - kommentaarid (7)
07 September 2008
AUGUSTIBEEˇ

Värvispekter on nagu võidujooks kuudega. Nüüd ikka veel augustiga.
Kui käsitöö jagada pooleks - kiire ja aeglane, siis aplodeerin unistustes justkui ühele, aga tegelikuses annan oma sõrme teisele. Mulle meeldib hirmasasti kududa, käsitsi tikkida.... ja mida te siin blogis näete - eks ikka kiireid õmblustöid ja masintikandit!

Oh ajad, oh kombed. Hangime endale just sedapalju kohustusi, et mitte ei saaks tegeleda sellega, mida ihkaks.

Augustibee˛ võiks liigituda ka "vanad jupid kasutusse" alla. Koti põhiosa on lõigatud linasest kootud jupist. Kui kooli lõpetasin, siis isa kinkis mulle kudumismasina. Sellise nõukogude robaka. Tol ajal oli see vinge asi, aga millegipärast on ta minu majapidamises kõige vähem kasutust leidev masin. Selle jupi kudusingi siis 20 aastat tagasi lihtsalt proovimise mõttes. Ülejäänud osad on lihtsalt kaltsukotis leidunud linased tükid. Tikand on tehtud masinaga, mustri leidsin Mehhiko rahvakusntist. Ja kõige väärtuslikum loomulikult isa tehtud pross, millel oli kunagi ka haak taga, aga mis on tänaseks kahjuks kadunud.Nende isa tehtud vaskasjadega tuleb mul alati selline heldimus peale. Olin siis nii umbes neljandas klassis, kui isa hakkas UKU-le ehteid tegema. Tegi neid töö kõrvalt ja kodus. Kunstniku jooniste järgi viilis ja meisterdas, ka igasugu tornid ja tööriistad tegi ise. Mulle meeldis kõike seda hirmsasti vaadata ja kõige huvitavam oli just oksüdeerimine, mida ta tegi meie WC-s (no vett seal ei olnud, nii et siis maakeli peldikus).
Sünnipäevaks sain siis ikka isa käest mõne tema tehtud ehte.
» tööpink posted @ 13:27 - Link - kommentaarid (24)
01 September 2008
SININE JUULI!

Arvuti on hetkel minu töökaaslane ja mitte just nii väga sõber. Ja seetõttu siis ruttu üles ikka veel näitamata juulisinine ja tööle tagasi... Enne oktoobrit mind siin ei näe. Kui siis augustibee˛iga.

Sinine 1. Üks kapis seisnud pisike türkiis tahtis ka ehteks - koos helmehaldjast ostetud sinise nahknööriga.Sinine 2. See fimoehe on palju suurem, võiks öelda isegi, et paras jurakas. Kolm fimokihti üksteise otsa laotud, nööbiga muster sisse vajutatud ja siis juustunoaga pealt maha hööveldatud. Sellist tehnikat siin juba keegi (vist oli jõhvikas) praktiseeris, aga mina mõtlesin, et juustunuga on selleks tööks hirmus hea tööriist!!! Oli küll hea lõigata, ma ei tea, kas keegi on proovinud?


» tööpink posted @ 19:43 - Link - kommentaarid (4)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

367785