Tööpink tegutseb
31 Oktoober 2013
Et kõik ausalt ära rääkida...

...pean alustama aastast 2007, mil oma lapse õhutusel siia blogi tegin. Blogi tegemise eesmärk oli mul küll selline kohatu - tahtsin teada, mida, kuidas ja miks käsitööinimesed siin internetis toimetavad. Miks nad blogivad? Mulle tundus, et kui neid blogijaid on nii palju, siis pean sellest koolis ka oma õpilastele rääkima. Aga kuidas sa ikka räägid sellest, mida täpselt ei tea.

Mõtlesin, et blogin paar kuukest ja ehk saan siis aru, miks seda tehakse. No nagu näete, jäin kuueks aastaks. Vahepeal on juhtunud nii mõndagi. Olen teinud nii- ja naasugust käsitööd, lõpetanud Viljandi Kultuuriakadeemias pärandtehnoloogia eriala, jätnud selja taha 25 aastat koolitööd. Arvan, et nüüd on just paras hetk, et tulla nö kapist välja, võtta oma nimel eest ära töö ja jätkata lihtsalt pingina. Ja kuigi alustan nüüd blogimist uues keskkonnas, siis ei alusta ma tühjalt lehelt vaid jätkan sealt, kus siin jutt pooleli jäi.

Elagu käsitöö!

Teiega oli siin tore, tulen siinsetele blogidele alati külla. Kui aga keegi tahab minu koduseid (töiseid teemasid ma jätkuvalt ei postita) edasi kaeda, siis asun nüüd aadressil Koe Kiri

» tööpink posted @ 12:16 - Link - kommentaarid (6)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

367785