Tööpink tegutseb
29 Oktoober 2012
Roositud kindad

Kaua on need kindad minuga kaasas käinud, küll rongis, küll praamis, sekka mõnel koosolekul ja isegi mõnel piduüritusel. Ühesõnaga öeldes, taas üks väike valvekäsitöö, mis kotikesega alati kaasa haaratud ja mida ma olengi kudunud üksnes poole tunni kaupa kohtades n, m ja... Käeseljal on Kolga-Jaani sukakirjast üks väike tükike, aga ülejäänud roositud kiri on piisavalt lihtne, et olla sündinud lihtsalt asja käigus.

Peab uue valvekudutöö võtma.

Valvekudutöö tingimused:

1. See peab olema lihtne
2. See peab olema väike
3. Lõngakrasid ei tohi palju olla
4. Muster peab olema peas


Lõppu lisan ühe kevadpäikselise pildi eilsest pildistusretkest. Väljas oli täielik kevad, kui välja arvata need siin ja seal lendlevad millegipärast kollased lehed.


» tööpink posted @ 09:38 - Link - kommentaarid (8)
28 Oktoober 2012
Uusvana

Need ei ole vanad rõivad, kuigi jah, tegin need tõesti eelmise sajandivahetuse tavade kohaselt. Triibuline pliiatsseelik ja valge romantiline pluus - õigupoolest õmblesin need üheks stiiliürituseks juba kevadel, aga tahtsin siis kangesti lavastada sellist postamendi ja vana raamatuga vanaaegset pilti. Ja kogu see mõte jäi seisma selle taha, et polnud parajasti leida pildistajat. Iseennast pildistada ma ka ei oska. Ja kui nüüd küsite, miks ma´s hiljem seda pilti ei lavastanud, siis nüüd saate teada ka tõe - see seelik ei mahtunud lihtsalt selga enam. Noh naisterahvaste puhul tavaline värk. Kui ma peaksin saavutama sobiva ümbermõõdu, siis lisan siia selle pildi lihtsalt hiljem. Täna läks see komplekt selga minu "Juulale". Temaga on lihtne, sobivad mõõdud saab lihtsalt nupust keerata. Oleks endaga ka niiKõige sobivamaks ehteks muidugi minu vanaema kamee.


» tööpink posted @ 07:40 - Link - kommentaarid (11)
18 Oktoober 2012
Aru anne nr 1

Ma olen siit üsna ära. Tühja sest postitamisest, aga ma olen isegi piiluma jõdnud siia viimasel ajal harva, millest on muidugi eriti kahju. Tudengi asi, ikka on mingi eksam või töö või misiganes. Või et siis tööinimese elu, ikka on mõni tähtaeg, mis kohe kukub. Ja kuna mu õppimine ja töö on nüüd mõlemad paksult käsitööd täis, siis hobikudumine ja-õmblemine ja meisterdus on jäänud täiesti unarusse. Ma olen siiski mõned asjad ka teinud. Vahel loen tagantjärele siin oma lemmikblgisid ja muidugi ei jäänud mul kahesilmavahele Marmelaadi kätega vest-kampsun. Tervitusega Marmelaadile ja ühtlasi nentides, et mul on äraütlemata hea meel olla sellise toreda loojaga ühel lainel, postitan nüüd siia oma kätetöö. Sõna otses mõttes kätetöö. Ehk siis juba kevadel tehtud padjaseeria tikitud kätega. No see haakub lihtsalt minu uurimisteemaga ja võimalik, et sellest saab ka tooteprojekt.


» tööpink posted @ 03:35 - Link - kommentaarid (11)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

367785