Tööpink tegutseb
22 Mai 2008
Mairoosa vol 1

Kunagi oli mul sellise uhke nimega naabritädi - Endla-Mairoosa, õieti ei olnudki ta mingi tädi, ikka rohkem selline daam. Ja minu mai roosa on ka selline daamilikult uhkeldav - nööridega korsett lapsele.Lõike tegemine oli paras pusimine, et ei oleks rinnust kitsas ja siis jälle rinna alt laiaks ei jääks. Kõigis õmblustes on ka ribipaelad. Enda arust olin nutikas ja põletasin paelte otsad tikuga ümaraks, muidu tundusid need suht torkivad.

» tööpink posted @ 19:02 - Link - kommentaarid (23)
18 Mai 2008
Sini-heleroheline valgus!

Lõpuks olen siis niikaugel, et pildistatud sai ka minu pisike roheline töö. Katsin Tiimarist ostetud laterna erinevate roheliste klaasitükkidega. (No mõned kollased ja punased said ka sekka).
Latern on umbes 25 cm kõrge. Kui küünal sees põleb, siis on selline roheliste mehikeste valgus.» tööpink posted @ 15:35 - Link - kommentaarid (15)
13 Mai 2008
Hei, olen väga natuke käsitööline!

Õigem oleks öelda, et olen veits napakas käsitööline. Sest vähemalt selle kuu lõpuni peaksin tegema kõike muud kui käsitööd! Aga mõned asjad tegin oma päevaplaanist sõltumatult. Nagu need kaks karu, mis jõuavad ühe heategevusprojekti kaudu meie linna sündinud titadele. See projekt on kestnud juba vast 11 aastat, nii et terve linn peaks neid mõmmisid täis olema. Lõige on võetud kuskil 15 aastat tagasi Kodukirjast ja on tänaseni minu absoluutne lemmikmõmmi.Ja siis avaldan siin kiitust ajakirjale OTTOBRE, mis siis, et nad seda siit iilagi ei loe. Nende lõikeid naudin täiega, sest varrukad istuvad alati, lõiked on lihtsad ja mis peaasi - peaaegu kõik mudelid sobivad selga ka pisut (loe palju ) suurema taljega inimesele, kui keskmisele modellile kohane on.Aprilli roheline on mul ka veel näitamata , olen täitsa jännis

» tööpink posted @ 09:42 - Link - kommentaarid (8)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

367849